Kolorowe wydruki 3D

G 041

 

Kolorowe wydruki 3D

Wygenerowane w naszych skanerach pliki 3D (.obj) pozwalają na wydruk modeli w pełnej gamie oryginalnych kolorów z twardego, trwałego materiału - nylonu. 

Nowoczesne drukarki kolorowe 3D pozwalają dziś na wydruki do wysokości 30cm, ale technologia się ciągle rozwija i zapewne za rok lub dwa z  tych samych plików cyfrowych będzie można tanio drukować większe modele.

Wydruki mniejsze niż 5 cm uważamy za zbyt małe dla wyeksponowania detali zeskanowanej postaci. Natomast wydruki większe niż 22,5cm są dziś jeszcze zbyt drogie, dlatego proponujemy wydruk modeli kolorowych o wielkościach od 5 cm do 22,5 cm.

Na fotografii obok najwyższy model ma 22,5 cm, kolejne odpowiednio 17,5 cm, 7,5 cm oraz 5cm

___________________________


________________________

Wydruki 3D wykonane na nowoczesnych drukarkach w nylonie są podatne na promienie UV w znacznie mniejszym stopniu niż wykonywane w gipsie na starszych typach drukarek. Zalecamy jednak unikanie promieni UV dla zachowania oryginalnej kolorystyki.

Kolorowe miniatury żywych postaci są miła pamiątką ślubu, I komunii, 18. urodzin, jubileuszu babci lub dziadka, ciąży żony lub narodzin dziecka, studniówki Drukujemy sylwetki całych drużyn piłkarskich czy grup sportowych. Hitem są własne sylwetki na torcie weselnym.

Nasi klienci mają tysiące pomysłów i zabawnego czasem wykorzystania swoich wydruków. Do sesji potrafią się wystrzałowo przebrać (choć są i tacy, którzy się zupełnie rozbierają, eksponując ulotne piękno swojego ciała). 

Zaskocz przyjaciół swoją miniaturą!

Na zdjęciu obok siebie te same sylwetki chłopca, wydrukowane w skali 22,5 cm oraz 5 cm - wydruki zachowują duże podobieństwo do skanowanego oryginału i drobne detale.
________________________

 

G 042